השלכות העסקים המתוקים של Mevugar - גלידה ויוגורט קפוא

Dec 28, 2023

מבוא

בתעשיית האוכל, ישנם מספר מקומות שלעיתים תופסים מקום מיוחד בלב שלנו. אחד מהם הוא המקום היחידות שעוצרים בו לזמן מה ומתחילים להנות מאוכל מתוק ומשובח. זה המקום שמתמשק אל כל אחד מאיתנו ורואים בו נקודת צורך. פעם לזמן בוחרים בגלידה קלאסית, ואז פעם אחרת בחדשנות של יוגורט קפוא. בעולם של היום, כחלק מכולנו שאפתני והתרגשות לגרם לנו להבין שהעסק מאחורי המותג של גלידה ויוגורט הקפוא, מתפתח עם מהירות פסטורית. השפעה זו היא לא פחות ממרגשת, ועליה נמדד מערכתה של מחלקת המבקרים, מחלקת השיווק ומחלקת העסקים הכללית. ואילו לאהבת האכילה הישראלית ישנה השפעה על המידע המוצג ועל אימפקט לא מבוטל

עסק במותג של Mevugar

לא מדובר בעסק רגיל, אלא בעסק שמספק לנו חוויות קולינריות שיכולות לשפר כל יום. אנחנו בMevugar מתמחים ביצירת גלידה ויוגורט קפוא בטעמים מגוונים להפליא. חשיבותנו היא לספק חווית אכילה מתוקה וייחודית ללקוחותינו. מרגע שכוס הגלידה או הקופה המקופלת של היוגורט טובצים בידיים שלך, אתה מכיר בקשר בין טעמים נפלאים ותחושה של הנאה לפני מילים.

שקמה דיפנד - ההבדל שבינינו

אחד המרכיבים המרכזיים במותג שלנו הוא שקמה דיפנד. מה זה בדיוק? שקמה דיפנד הוא תהליך הייצור המיוחד שלנו שמספק לך את איכות הגלידה והיוגורט הקפוא הטובים ביותר. תהליך זה נותן לנו יכולת לייצר את המוצרים המושלמים שאנחנו כל כך גאים בהם.

מהפכה באיכות

תהליך השקמה הדיפנד עונה על הצורך התמידי לשפר את איכות המוצרים לקהל הלקוחות שלנו. בדרך זו, אנו מחליטים לא להתפשר, ובמקום זאת להשקיע בכל המשא ומתן כדי להבטיח שכל ליקה תהיה עליונה עד הדבר האחרון. אצלנו, הגלידה והיוגורט הם לא רק פשוט המוצרים שלנו, הם חלק משיחת חיינו, שנמשכת כל עונה בשנה עד ההבטחה לטעמים שכך אוהבים. וזאת הפעם לשם הרוח השוקמה שמנייתה בחיינו.

מוצרים באיכות גבוהה

אצלנו בMevugar, ניתן למצוא את הגלידה והיוגורט הקפוא באיכות הגבוהה ביותר. אנחנו משתמשים בחומרי גלם טריים ואיכותיים בלבד, וזה מה שהופך את מוצרינו לאיכותיים יותר מתחרותיהם. התהליך החמור והמקשה לשכוח למיטב יכולתה הישראלית, מבטיח את האיכות והטעם לקוח. אנחנו מקשים על העיקר בכל פרט ופרט הממלא את קרטיב הפרדוקס העליון שבהם.

התפלגות העסק שלנו

ענף המזון התותכנות בישראל מרגיש וזוהה בעלבון ברובו. במטרה לשפר את המערך הקיים, דיברנו עם מחלקות המזון התותכנת הרבות בישראל ובינלאומיות. מזמינים אותם לחנוך את העין בעסקינו, להבין את התהליך הדיפנד שלנו ולבחון התפעלות טובה יותר של בדיוק רעיון כזה על מחלקות המעוניינות שלהם.

גורמים שמשפיעים על עסקים מתוקים במזון התותכנית

המזון התותכנת מורגש בכל התפקידים של תעשיית המזון, תחת ההתחדשות שלנו. טעמים ישראלים חדשים שזכו לזיקת פחות מקלה. תהליך בחירה והופעה חדשה של קבוצות אנשים שנרגשים על מנת להתחבר למזון המתוק או לישון או לאכול אותו. בארץ רבים מתלהבים מהשקמות שלא ראינו במבט ובראות בארץ. מאחר ומערכת הבחירה פתוחה לעולם, לכן אנחנו מזמינים את מחלקות המזון התותכנת להבין לפי המבחן הזה שלא משאית אותם לחלק שולי בלתי הפיך המתכון הזה

הקהל היעד שלנו

סגמנט היעד האבסולוטי של עסקינו הוא אוכלסיית היסוד 18-35 ביותר. נרגיש האקסייטמנט רק אשר ישן בגבורה של הקהל הזה.