אנגלו רוד סוכר - העסק המוביל בתחום הגלידה ויוגורט ועוד!

Oct 11, 2023

עסקים במובנה אחר במזון מהיר

אנגלו רוד סוכר (mevugar.co.il) היא הפלטפורמה הראשונה בישראל להוזמנות מזון מהיר ברשת, בה מציעה ללקוחותיה אוכל טעים, איכותי ומתקדם בתחום הגלידות והיוגורטים ועוד בעולם האוכל.

גלידה איכותית ומרהיבה

אנחנו באנגלו רוד סוכר מתמחים בגלידות המקומיות העשויות מחומרי גלם איכותיים במיוחד, עם טעמים ורקע תרבותי משובחים. אנחנו משתמשים ברקע של הטעמים, בכדי ליצור גלידות מרהיבות שמדגישות את החומרים המקומיים היחודים שלנו ומתאימות לחורף כמו גם לכל בחירה של עונה.

מיני ונשנות

האוכל המהיר היה חלק חשוב מהתרבות שלנו מזמן. באישולם של אוכל קולינרי מיישר תנאים להוספת מבנות עמידות על נייר ופטיפון מתכתי.

עוגות

  • עוגת גבינה
  • עוגת שוקולד
  • עוגת פירות

יוגורט

  1. יוגורט עם פירות
  2. יוגורט טבעי
  3. יוגורט גרנולה

מעקה מאלומיניום מדהים

המעקה המאולף שלנו מהווה ביצוע איכותי לחלוטין. המעקה (מעקת אמריקאית) המיועדת לשימוש פרטי ומסחרי, היא מערכת הממוסגרת באמצעות פולי מאנדרינה, עם פרופילי חשמל חזקים במיוחד הקפיים ומאפשרת להתמודד ולפתור את המגבלות הפיזיות של הנהגים מבחינת גובה, רוחב ועובי.

יתרונות השימוש במעקה מאלומיניום התומכת מבנים ויכולת נניחות על משטחים שונים, היא עקרון מוביל עבור מערכת המשמשת כנפה, שעושה רוחב מעל 1.20 מטרים.

המעקה מיוצר ממתכת אמיתית והוא עמיד במים, סביבה מלוחה, שמש, פגעי הזמן וחומרים כימיים מומקרים. בניסיון באורך זמן באמת יחד עם הדגש היוקרתי במדור משנה. מעמד, קפיציות עם פריטי ןיחוח שונים מענ*מים על ידי מתאם מקצועי ונותן דגם מתאים למסגדים רגילים בקו התפעול היעיל ביותר.

סיכום

בסופו של דבר, אנגלו רוד סוכר היא העסק המצליח שבו תוכלו למצוא את הגלידה והיוגורט הטעימים ביותר, ואף להלקח מהימים בגלידות משובחות יותר שמשתנות לפי עונת השנה והעסק מציע לכם אפשרות לקנות מעקה מרהיב מאלומיניום באיכות מקצועית ובמחיר הוגן.

Brian Cipriano
נראה מדליק ומגוון! 😍🍦🥛
Oct 23, 2023
Shvonne Petty
נשמע מעניין! 😋🍦🥛
Oct 16, 2023